Nasz partner w szkoleniach lotniczych

Rekreacja i rozrywka

Aeroklub Ziemi Pilskiej w swojej ofercie ma także liczne atrakcje skierowane dla mieszkańców zarówno miasta, jak i całego regionu. Zapraszamy grupy zorganizowane z przedszkoli, szkół, organizacji oraz zakładów pracy do aktywnego spędzenia czasu na lotnisku.

Najmłodszym oferujemy wycieczki, podczas których można zwiedzić każdy zakamarek aeroklubowego hangaru, domku pilota oraz terenu lądowiska. Wycieczce towarzyszy opiekun ze strony aeroklubu, który w wyczerpujący sposób przekaże najcenniejsze informacje z zakresu lotnictwa pilskiego. Podczas wizyty każdy z uczestników będzie mógł zasiąść za sterami samolotu i zobaczyć go od środka. Po licznych wrażeniach związanych z wycieczką istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub posiłku w domku pilota.

Wszystko to za symboliczną cegiełkę w wysokości 1,00 PLN od osoby.

Dla nieco starszych Aeroklub Ziemi Pilskiej organizuje imprezy integracyjne w konwencji lotniczej. Imprezy tego typu odbywają się w otoczeniu domku pilota, gdzie do dyspozycji pozostaje: ognisko, grill, sala kominkowa, toalety, kuchnia oraz pokoje noclegowe. W ramach tego przewidziane są liczne atrakcje o charakterze lotniczym i militarnym. Aeroklub Ziemi Pilskiej oferuje także swoją infrastrukturę na imprezy okolicznościowe.

Ceny imprez integracyjnych i okolicznościowych ustalane są indywidualnie.

 


Szczegółowych informacji udziela:
Sławomir Palus
tel. kom. 48 606 765 402
e-mail slawomir.palus@azp.pila.pl
Partnerzy